Боксери ДЮСШ в призерах

З 28 лютого по 2 березня в  м.Первомайський  Харівської області відбувся 25-й ювілейний турнір серед юнаків пам’яті майстра спорту з боксу С.Н. Глєбова. Участь у турнірі прийняло 110 спортсменів з Києва, Харкова, Балаклеї, Ізюма  та інших міст України. У склад збірної команди від Львівської області потрапили п’ятеро спортсменів Мостиської ДЮСШ, які разом з тренером Романом Голубінкою, здобули неоціненний досвід виступів на змаганнях такого високого рівня. Всі наші боксери стали призерами змагань у своїх вагових категоріях. Бронзові медалі посіли Суховій Олександр, Паславський Павло та Джала Денис, а срібними призерами стали Сергій Балабан та Писко Юрій, а збірна Львівської області посіла високе друге командне місце змагань.

Наступними змаганнями у наших боксерів стануть зональні відбіркові змагання до Чемпіонату України з боксу.