День фізичної культури у Мостиській спортивній школі

   

  12 вересня при допомозі депутата  Верховної Ради України Ярослава Дубневича відбулось традиційне свято для учнівської молоді Мостиського району – День фізичної культури та спорту, організаторами якого став колектив Мостиської районної ДЮСШ (директор Євген Скляров).

       Близько 250 дітей зі всіх куточків нашого району приїхали у цей день на стадіон “Карпати” у м. Мостиська щоб випробувати свої сили у змаганнях, а їх було чимало, крім традиційних забігів на 60 та 100 метрів добавилась дистанція у 300 метрів, велику зацікавленість і масу емоцій викликали спортивні естафети, та вперше було проведені змагання з міні – футболу серед всіх учасників свята. Не зважаючи на дощ, який оросив учасників  на урочистому відкритті змагань, емоції на стадіоні вирували близько шести годин, аж до фінального свистка, який поставив крапку у турнірі з міні – футболу.

Погана погода не стала на заваді і почесним гостям, які прибули привітати юних шанувальників спорту. Вітав дітей голова Мостиської РДА Михайло Мартин, який вручив почесні грамоти з нагоди свята тренерам ДЮСШ Андрію Андрусевичу та Роману Голубінці, в.о. голови районної ради Володимир Горбацьо, який також відзначив почесними грамотами працівників ДЮСШ, які все життя віддали спорту, це – Склярова В.А., Базиляк Р.І., Надибський Р.І. Звернувся до дітей і Михайло Лещинський, який будучи помічником депутата ВРУ Ярослава Дубневича, постійно підтримує і сприяє організації багатьох масових заходів, які проводить  Мостиська ДЮСШ. Директора Мостиської ДЮСШ Євгена Склярова почесною грамотою від відділу освіти нагородив методист відділу освіти Михайло Надибський. Відзначені грамотами були також молоді тренери ДЮСШ Юрій Руденко та Олексій Буцик. Грамотами від Анатолія Ігнатовича, начальника Львівського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України, за високі спортивні досягнення були відзначені Андрій Шагало, Богдан Боровець та Петро Нестор. Нагороджені грамотами також кращі учні школи, а Ваданюк Артем отримав звання кандидата в майстри спорту з настільного тенісу.

       Вже традицією стала урочиста клятва , яку дають учні, які вперше вступають в ряди спортсменів Мостиської ДЮСШ, і слово “клянемось” виконано дзвінкими дитячими голосами, стало закінченням урочистей до Дня фізичної культури і спорту, головний суддя оголосив про початок змагань.

       Завдяки Михайлу Лещинському було підготовано для переможців 90 медалей, які у підсумку всі знайшли своїх власників.

      У забігах на сто метрів переможцями стали: Юркевич Андрій, Махно Володимир, Гнат Сергій, Ревакович Ростислав, Колодій Вікторія, срібло вибороли: Гуль Дмитро, Близняк Мар’ян, Пристацький Тарас, Фольтович Олег, Кривейко Марія.

      Переможцями на дистанції 60 метрів стали: Стецина Михайло, Рєзнік Микола, Ковташ Христина, Склярова Ліана, Колодій Вікторія, другі місця посіли: Гнат Сергій, Цап Іван, Місечко Діана, Скірка Юлія, Кривейко Марія.

      Найкраще стрибали на скакалці: Гуль Дмитро, Коханий Юрій, Кадилович Олег, Чех Максим, Ковташ Христина, Івашків Ілона, Філь Андріана, а на срібло настрибали: Козак Павло, Хоцянович Олег, Балабан Сергій, Федечко Маркіян, Місечко Діана, Склярова Ліана, Кривейко Марія.

      Цікавим виявився забіг на 300 метрів у якому приймало участь по 10 чоловік і боротьба за вигідну позицію на старті розпочиналась перед відмашкою судді. Золото забігів виграли: Юркевич Андрій, Махно Володимир, Дзюбинська Олена, Скірка Юлія, а ненабагато гіршими виявились результати дітей які отримали срібло: Гуль Дмитра, Калити Мар’яна, Ковташ Христини та Склярової Ліани.

     Популярністю серед учасників також користувався такий вид спорту, як піднімання тулуба на час, де переможцями стали: Склярова Ліана, Ковташ Христина, Колодій Вікторія. Галадій Роберт, Хоцянович Олег, Балабан Сергій, Паславський Павло, а срібними призерами стали: Вйонцек Артур, Махно Володимир, Голик Арсен, Ревакович Ростислав, Бонк Василина, Жмут Наталя, Шот Анна, Мелешко Антоніна, Лаврись Уляна.

      Близько години часу тривали емоції які викликали естафетні забіги. Стрибки в мішку, стрибки з м’ячем, пересування в упорі та інші цікаві завдання, які підготували тренера Мостиської ДЮСШ, виявили найспритніших серед хлопців та дівчат. Серед 14 команд хлопців золото виборола команда у складі : Юркевич Андрій, Шкулка Андрій, Махно Володимир, Яськевич Віктор, а у дівчат виявилась сильнішою команда у складі: Куришко Ольга, Сачала Руслана, Ковташ Христина, Місечко Діана.

        У змаганнях з футболу прийняло участь 9 команд, як хлопців так і дівчат, команди були розділені на три групи, переможці яких виходили у півфінали, а сам фінал став окрасою цілого дня змагань, і першими переможцями футбольного турніру стали: Венгер Руслан, Романів Олег, Мишовода Віталій, Турянський Руслан, Тріска Богдан, Пиць Олег, Близняк Мар’ян, Гірняк Владислав.

      Нагороджувати учасників змагань прибув разом з Михайлом Лещинським і декан історичного факультету університету ім. І. Франка, Р. Шуст, батько нашого земляка, гравця збірної України з футболу Богдана Шуста. Після церемонії нагородження діти та батьки аплодисментами подякували Михайлу Лещинському за постійну підтримку дитячого спорту у нашому районі, а найбільшою нагородою для організаторів цих змагань стали радісні очі та щасливі посмішки дітей, які прийняли участь у цьому традиційному святі спорту.

Напишіть відгук