Мостиська ДЮСШ – фіналіст всеукраїнського турніру з футболу пам’яті тренера СДЮШОР -4 І.Польного

   20-21 травня у м. Львів відбувся традиційний турнір з футболу присвячений пам’яті тренера СДЮШОР – 4  Ігора Польного. Змагання відбувались серед юних футболістів 2001-2002 р.н. і Мостиську ДЮСШ представляла команда А. Андрусевича.

    У групі з вихованцями А. Андрусевича були також господарі змагань СДЮШОР – 4 та ФК “Леви”. У другій групі перепустку у фінал виборювали “Покрова” Львів, ФК “Львів” та друга команда СДЮШОР – 4, і якщо у цій групі все було зрозуміло  коли ФК “Львів” здобув дві перемоги і вийшов у фінал, то у другій групі все було заплутано до закінчення останнього туру: всі три команди зіграли між собою з нічийними результатами і тільки різниця забитих – пропущених голів виявила команду – фіналіста якою стала збірна Мостиської районної ДЮСШ.

Фінальна гра була цікавою, було багато боротьби та гострих моментів, як з однієї так і з другої сторони, але у підсумку перемогу здобула львівська команда під керівництвом Романа Марича, який у свій час провів два сезони граючи за мостиську “Скалу”, друге місце посіла команда учнів А. Андрусевича.Кращим гравцем турніру став учень Мостиської ДЮСШ – Мишовода Віталій, також відзначимо Назара Кота, який забив 6 голів на турнірі.

Напишіть відгук