“MOSTYSKA CUP – 2018″

9 червня на стадіоні “Карпати” зібралось близько 100 дітей – учасників турніру з міні – футболу ”MOSTYSKA  CUP – 2018”. Діти 2009 р.н і молодші з’їхались з різних куточків нашої області, щоб поборотись за чудові нагороди, які були придбані завдяки реалізації коштів  “Програми розвитку фізичної культури і спорту Мостиської міської ради на 2018 рік”. Участь у турнірі прийняли команди спортивних шкіл з Яворова, Новояворівська, СДЮШОР – 4 м. Львів, “Рочин – ДЮСШ-2” Червоноград та дві команди вихованців Євгена Склярова 2009 та 2010 р.н.

Разом з дітьми відвідало турнір і багато батьків , які створили чудову атмосферу на трибунах,  вболіваючи за своїх дітей. У турнірі кожна команда зіграла по 4 матчі, по підсумках  яких діти отримали свої нагороди.

Переможцями золотого та срібного фіналів стали відповідно “Рочин – ДЮСШ -2” та Мостиська ДЮСШ -2009.  Другі місця у Яворова та Новояворівська, а бронзу турніру взяли Мостиська – 2010 та СДЮШОР – 4 Львів. Нагородження разом з Євгеном Скляровим  проводив методист відділу освіти Мостиської міської ради Олексій Повх.

Всі учасники змагань отримали медалі , всі команди кубки, також нагороджений був кращий гравець у кожній команді. У Мостиській ДЮСШ ними стали: Данило Горбацьо та Олег Тропак.

Для юних футболістів Мостиської ДЮСШ це був перший турнір, де вони спробували свої сили, почули смак перемог, що надасть їм сил до майбутніх звершень.

Напишіть відгук