Orlik Cup – 2017

28 січня у у м. Перемишль (Польща) відбувся Міжнародний турнір з міні – футболу “Orlik Cup 2017″ серед юних футболістів 2006 р.н. Виконуючи домовленості підписаної Умови про співпрацю між Мостиською ДЮСШ та UKS “Orlik”, у турнірі прийняла участь команда Мостиської ДЮСШ під керівництвом Андрія Шагало.

Боролись за красень – кубок 8 команд, які були поділені на дві групи по чотири. Також організаторами було передбачено два півфінали, що збільшувало інтерес до змагань. У перших двох групових іграх вихованці Андрія Шагало перемогли почергово PIAST Tuczempy  та SP Kaszyce. Нічийний результат суддя зафіксував у грі мостичан з  командою “ORLIK”Przemyśl   і це вивело дві команди у півфінал турніру.

Суперником мостичан стала команда GAUDIUM Zamość, від якої наші хлопці потерпіли першу поразку і були змушені грати за третє місце змагань з командою GIGANCI Radymno. У підсумку, чемпіоном змагань стала команда “ORLIK”, яка перемогла у фіналі GAUDIUM Zamość, а Мостиська ДЮСШ посіла третю сходинку турніру.

Напишіть відгук