Проект спортзалу

Згідно рішення сесії Мостиської міської ради та завдяки виконуючій обов’язки міського голови Світлані Процишак, у 2010 році на баланс Мостиської районної ДЮСШ була передана нежитлова будівля (котельня) по вул. 16-го липня 11а. Згідно проектно – кошторисної документації дирекцією ДЮСШ планувалось провести у приміщеннях капітальний ремонт під спортивні приміщення Мостиської ДЮСШ. У грудні 2011 року документація була затверджена виконкомом Мостиської міської ради і розпочалась біганина директором Мостиської ДЮСШ Євгеном Скляровим по владних кабінетах з метою знайти кошти для втіленя даного проекту у життя. Щось робилося силами працівників ДЮСШ , щось допомогли меценати, але то були дрібниці. Тільки у 2015 році розпочались роботи які вже можна було побачити і ідея з паперу почала перетворюватись у життя. Ми вас ознайомимо з фотоматеріалами, покажемо людей , які по крихті збирали кошти для ремонту.

2011 рік розпочався з приведення даного приміщення до ладу. Прибирання, розбирання стін. Наше підростаюче покоління з навколишніх будинків порозбивало всі шибки у вікнах і щоб приміщення не перетворилось на притулок для бомжів всі вікна були забиті дошками і допоміг у цьому Андрій Чухрай, який поділився відходами з пилорами. Допоміг у цей час і Сергій Балабан, який привіз пісок.

У 2012 році посприяв фінансово у придбанні електричного дроту, щоб зробити нову електромережу, депутат Верховної Ради України Ярослав Дубневич. У самій котельні крім пустого ящика елекричного ящика нічого не було. Володимир Менчак, як власник магазину електротоварів, продав дріт по мінімальній ціні, щоб можна було купити його більше і проспонсорував дріт для трьохфазної розетки. Дирекцією ДЮСШ була заключена нова угода з Мостиським РЕМом, встановлений електричний лічильник, звісно що не задармо, і фірма , яку очолює Петро Мельник, провела електропроводку по частині приміщення , яке запланувалось під ремонт у першу чергу. Були куплені світильники, включателі, розетки, і до кінця 2013 року всі роботи по електрофікації частини приміщення були виконані.

 

профессиональная помощь в учебно-методических вопросах

Напишіть відгук