Розпочало чотири, а чемпіоном стала одна

Протягом літніх канікул футбольні команди під керівництвом Андрія Шагало та Євгена Склярова прийняли участь у Чемпіонаті з футболу “Футбольні вівторки з Марком Жонсою”, який відбувався у Перемишлі (Польша). Турнір проводився у трьох вікових категоріях – 1995 р.н., 1998 р.н. та 2001 р.н. у чотирьох зонах Підкарпатського воєвудства. Стартувало по дві команди вихованців А. Шагало 1999 р.н. та 2003 р.н. та Є.Склярова 2000 р.н. та 2001 р.н. у вікових категоріях 1998 та 2001 р.н. Цілий липень тривали ігри групового етапу і у підсумку до чвертьфіналів дійшли тільки три наших команди, у груповому етапі вибула команда Є.Склярова 2000 р.н., яка приймала участь у віковій групі 1998 р.н. поступившись у боротьбі за перше місце у групі тільки різницею забитих-пропущених голів. На стадії чвертьфіналів до змагань долучилися переможці інших груп і у суперники нашим хлопцям потрапили різні за класом команди, і якщо команді Є. Склярова 2001 р.н. вдалось перемогти команду  “Олімп” Стубно, то великою несподіванкою для всіх стала поразка вихованців А. Шагало 1999 р.н., які з рахунком 3:2 поступились, як стало відомо пізніше , майбутнім переможцям вікової групи1998 р.н, команді з Перемишля. Також на стадії чвертьфіналів вибула і друга команда А. Шагало 2003 р.н., які змагались у віковій групі 2001 р.н.

Так у півфінал вийшла тільки одна команда Мостиської ДЮСШ 2001 р.н. у складі: Маркіян Кміть,Томків Іван, Чеперга Томаш, Криворука Віталій, Кіт Назар, Козак Богдан, Вітик Павло, Шекета Назар,Козак Павло. Суперником стала команда , яка вибила вихованців А. Шагало 2003 р.н. – АС Пшеворск. Гра була напруженою і основний час закінчився з нічийним результатом, а у додатковий час два голи Віталія Криворуки та Павла Козака відправили суперника у нокаут і ми у фіналі!. Героєм цього півфіналу можна назвати воротаря мостичан Маркіяна Кмітя, який кілька разів рятував команду у гострих ситуаціях. Другим фіналістом стала команда МКС “Полонія” Перемишль, яка також 2:0 перемогла суперників з Бірчи.

Фінал відбувся у останній вівторок літа 26 серпня, і зі всіх фінальних ігор найбільший ажіотаж викликала саме зустріч футболістів “Полонії” та Мостиської ДЮСШ, адже вони вже зустрічались між собою у груповій стадії, де перемогу святкували польські футболісти з рахунком 3:2 і до речі це була єдина поразка вихованців Євгена Склярова на протязі цілого турніру.

Під керівництвом Петра Нестора вболівати за своїх приїхала ціла група дівчат – волейболісток Мостиської ДЮСШ, і їхня підтримка була дуже потрібною для наших хлопців. Під кінець першого тайму відзначився Віталій Криворука і мостичани повели у рахунку, на початку другого тайму воротар “Полонії” відбив перед собою м’яч посланий у ворота Богданом Козаком і на добиванні першим був В.Криворука 2:0. Здавалось що вже ось вона – перемога, але провівши контратаку гравцям “Полонії” вдалось забити контактний гол 2:1 і тут завелись вболівальники польської команди, які погнали своїх улюбленців вперед, зрівняти рахунок, що їм майже вдалось. Провівши кілька гострих комбінацій біля воріт вихованців Є.Склярова, поляки захопившись атаками пропустили ще один гол у свої ворота. Відзначився вже утретє Віталій Криворука. Отримавши точний пас від Івана Томківа, він він у дотик пробив воротаря суперників. Останні хвилини були дуже напруженими. Капітан “Полонії” пробив з лінії штрафного майданчика і Маркіян Кміть був безсилий 3:2.Після цього гола емоції стали ще більш напруженими. Після невеликої штурханини на полі суддя вилучив по одному гравцю у кожній команді, але це вже не вплинуло на підсумок фіналу! Знову 3:2 але вже на користь підопічних Євгена Склярова, і ця перемога стала ключовою.

Команда Мостиської  ДЮСШ  стала чемпіоном “Футбольних вівторків з Марком Жонсою” і крім кубка за перше місце здобула ще один чудовий приз, а саме безкоштовну поїздку у столицю Польщі – Варшаву!