Розвиток спорту у Мостиськах отримав новий напрямок

 

       Щораз популярнішим у місті стає такий вид спорту як волейбол. Постійно ентузіастами проводяться змагання ,  районного  і обласного рівнів, до яких залучається  щораз більше молоді, як хлопців так і дівчат. Для покращення тренувального  процесу  спортсменів  Мостиської ДЮСШ, та ще більшого зацікавлення волейболом у Мостиській громаді, з ініціативи директора Мостиської   ДЮСШ Євгена Склярова  та ентузіаста  волейболу Віталія  Ковальського, було розпочато облаштування майданчика для пляжного волейболу на території стадіону “Карпати” .

Віталій Ковальський та Назар Дацько взяли  на себе організаційні клопоти створення майданчика, а великий вклад  у роботу внесли молоді хлопці (школярі), які завзято відпрацювали два тижні на кожному етапі  облаштування. Це : Мусевич Назар, Буряк Іван, Вергун Артур, Балич Назар, Паскевич Павло, Бабій Максим, Комар Василь, Розуміло Вадим, Паславський  Юрій, Пікловський Андрій. Також активну участь в будівництві майданчику прийняли такі спортсмени – волейболісти: Дацько Назарій, Ковальський Віталій, Романів Андрій, Буцик Олексій, Мартинюк Роман, Онисик Тарас, Рожак Наталя, Комар Андрій та інші волейболісти м. Мостиська. В процесі робіт був виритий котлован і технікою посприяли  у цьому  міський голова Сторожук Сергій Степанович , Писко Ігор, та ТОВ “ЕЛЕКТРОН-МОСТ-СЕРВІС”.  Згідно вимог діючих стандартів зроблена дренажна система та завезений білий пісок найвищої якості, за що щира подяка небайдужим людям, спонсорам,які фінансово долучились до будівництва, це: Пельц Мирослава Степанівна, Баличак Володимир, Гамар Ярослав, а також  депутати Мостиської міської ради Махно Ігор,  Крупій Михайло і Костецький Богдан.

З нагоди відкриття спортивного майданчика відбулося спортивне свято, а саме турнір з пляжного волейболу, який відбувся з дотриманням всіх карантинних та санітарно – гігієнічних вимог та норм. У турнірі участь взяло дванадцять команд, які цілий день боролись за медалі та кубки турніру. Привітали шанувальників волейболу на урочистому відкритті майданчика міський голова Сторожук Сергій Степанович та  начальник Мостиського відділення банку “Львів” Пельц Мирослава Степанівна. У підсумку змагань третє місце виборола команда у складі: Дацько Назар , Онисик Тарас, срібними призерами стала команда з Судової Вишні: Романівський Роман, Новіцький Микола, а першими чемпіонами турніру з пляжного волейболу у Мостиськах , які вибороли золото турніру,  стала команда у складі: Ковальський Віталій, Мацьків Володимир.

Відзначимо, що майданчик являється єдиним у Мостиському районі, який  створений у відповідності до вимог діючих  стандартів, що дозволить проводити змагань як всеукраїнського так і міжнародного рівнів, вже заплановане  проведення обласного чемпіонату з пляжного волейболу та ряд турнірів серед школярів після закінчення карантину, а також те, що створився даний майданчик без залучення бюджетних коштів, тільки завдяки ентузіастам і спонсорам, які розуміють що вкладаючи в спорт не очікуючи на віддачу зараз, вкладаєш одночасно в здоров’я  майбутньої української нації.

Напишіть відгук