Серед боксерів Мостиської ДЮСШ спалахують нові зірки

19-21 листопада  у Львові відбувся Чемпіонат області з боксу серед учнів 2000-2001 р.н., де крім багатьох шкіл та клубів, які культивують цей вид спорту, участь прийняла команда Мостиської ДЮСШ під керівництвом Романа Голубінки.

Шестеро боксерів стало на старті чемпіонату і після першого дня змагань п’ятеро з них, а саме: Остріков Данило, Садовий Юрій, Вйонцек Артур, Гуль Дмитро, Ковальський Володимир вийшли у півфінали чемпіонату, що вже  стало великою несподіванкою для учасників змагань, поступився більш досвідченому супернику Назар Великий

. Сходинка півфіналу підкорилась одному боксеру, вихованцю Романа Голубінки, Юрію Садовому. У фіналі суперником став спортсмен СК “Ринг”з м. Львова, і після важкого бою, одноголосним рішенням суддів переможцем змагань та одночасно чемпіоном області став учень Мостиської ДЮСШ Юрій Садовий.

Наступні змагання у яких приймуть участь наші боксери це Міжнародний турнір з боксу у м. Трускавець та Всеукраїнський турнір з боксу на призи Андрія Котельника, який відбудеться у Львові. Побажаєм перемоги нашим спортсменам!