Старт “Різдв’яних канікул”

За час існування спортивної школи у Мостиському районі, а це майже 30 років, започаткувались та надалі традиційно проводяться багато дитячих футбольних турнірів. І один з них – це турнір з міні- футболу “Різдв’яні канікули” вік якого вже перетнув двадцятирічну межу.

Сьомий рік цей турнір проводиться при допомозі депутата Верховної Ради України Ярослава Васильовича Дубневича, який через свого помічника Михайла Лещинського, постійно допомагає дітям, долучаючись до організації та проведення багатьох спортивних свят у Мостиській спортивній школі.

Першими на старт вийшли вихованці Юрія Руденка 2005-2006 р.н. Крім чотирьох команд з Мостиськ на запрошення дирекції ДЮСШ відгукнулись спортивні школи з Яворова та Самбірського району, а також вперше участь прийняла команда з Балич під керівництвом Олексія Буцика.

У цьому році формат турніру передбачав крім стикових ще й півфінальні ігри. Після групових розіграшів з турніру вибули три команди: “Лідер” Мостиська, “Кордон” Баличі, та наймолодші учасники змагань Мостиська ДЮСШ – 2007 під керівництвом Андрія Шагало, які використали цей турнір як генеральну репетицію перед участю у міжнародному турнірі з міні- футболу, який відбудеться 28 січня у Перемишлі (Польща).

У першому півфіналі між собою зіграли команди Мостиської ДЮСШ 2005 та 2006 р.н., де перемогу та путівку у фінал здобули старші вихованці Юрія Руденка. У другому півфіналі змагались Самбірська ДЮСШ та ДЮСШ м. Яворова, яка після впевненої перемоги стала другим фіналістом змагань.

У матчі за  третє місце змагань між Самбірською районною ДЮСШ та Мостиськами – 2006, вихованці Юрія Руденка здобули перемогу та бронзу турніру, а фінальний матч між вихованцями Юрія Руденко Мостиською ДЮСШ- 2005 та ДЮСШ м. Яворова, став окрасою цілого дня змань, тому що зійшлись беззаперечно дві найсильніших команди турніру, гра яких тримала у напрузі до фінального свистка Андрія Шагало. Переможцями турніру з різницею двох забитих м’ячів стала команда з Яворова.

Цілий турнір  пройшов у чудовій , дружній атмосфері, що відзначив директор Мостиської ДЮСШ Євген Скляров, і коли прийшов час отримувати нагороди, всі команди аплодисментами вітали призерів змагань та кращих гравців у номінаціях: кращий воротар, кращий гравець та кращий бомбардир турніру, і це насправді підтверджує слова Пьєра де Кубертена, що спорт єднає.

Наступні на старт вийдуть діти 2007 – 2008 р.н. у турнірі який відбудеться 5 лютого.

Напишіть відгук