ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ ДО ДНЯ 8-го БЕРЕЗНЯ

9 – го березня, у м. Мостиська, дирекція Мостиської ДЮСШ спільно з тренерським складом відділення волейболу, організували та провели свято спорту для дівчат 2004 – 2005 р.н. Турнір з волейболу до Дня 8- го березня відбувся завдяки коштам передбаченим  для проведення спортивних міроприємств на території Мостиської ОТГ у рамках Програми розвитку фізичної культури та спорту Мостиської міської ради на 2018 рік.

Крім команд Мостиської ДЮСШ, під керівництвом Наталі Рожак та Петра Нестора, участь у турнірі прийняли гості з ДЮСШ “Автомобіліст” Львів та ДЮСШ м. Самбора. Змагання, які судив Олексій Буцик, проходили по круговій системі, де всі мірялись силами між собою.

Впевнену  гра та чудовий спортивний запал проявили дівчата під керівництвом Наталі Рожак, які здобули чотири перемоги над своїми суперницями і посіли першу сходинку змагань.

У двобої між собою ДЮСШ “Автомобіліст”м.  Львів та  ДЮСШ м. Самбір визначили призерів турніру. ДЮСШ Самбір – 2 місце, ДЮСШ “Автомобіліст” Львів – 3 сходинка змагань.

Учасники змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами. Також були нагороджені пам’ятними знаками кращі гравці у кожній команді, якими стали: Мостиська ДЮСШ – Філь Юлія, Жмут Наталія, Самбірська ДЮСШ- Дітчак Анастасія, ДЮСШ “Автомобіліст” Львів – Грешта Анна, а найкращим гравцем турніру стала мостичанка – Сурм’як Ольга- капітан команди – переможця.

Команда Мостиської ДЮСШ стала чемпіоном під керівництвом Наталі Рожак  у складі: О. Сурм’як, Ю. Попович, Ю. Філь, А. Ханас, У. Мусійовська, Х. Квик, С. Головка, О. Дацко, К. Галак, А. Федина, А. Пачковська, Т. Лучечко.