Важка , але важлива перемога


      26 жовтня   у м. Мостиська,  завдяки реалізації коштів  “Програми розвитку фізичної культури і спорту Мостиської міської ради на 2019 рік”, відділенням волейболу Мостиської ДЮСШ,  був організований та проведений турнір з волейболу серед дівчат 2004 р.н.  Участь взяли 6 команд, а саме: Мостиська ДЮСШ – 2004 і Мостиська ДЮСШ – 2006 р.н., ДЮСШ м. Дрогобич,  ДЮСШ м. Самбір, ДЮСШ м. Новий Калинів, ДЮСШ м. Турка.

Команди були поділені на дві групи.  Змагання були  цікавими і захоплюючими, оскільки кожна із команд хотіла продемонструвати  свої найкращі вміння та навички. Юні волейболістки  проявляли  волю до перемоги у запеклих поєдинках, де рахунки протистояннь коливалися то на користь однієї команди, то на користь другої.

Під час змагань наймолодша команда турніру, дівчата  Мостиської ДЮСШ – 2006 показавши добру фізичну підготовку та високий клас  волейболу посіли четверте місце турніру випередивши спортивні школи з Нового Калинова  та Турки, а дівчата команди Мостиської ДЮСШ  – 2004  під керівництвом тренера ДЮСШ з волейболу Наталі  Рожак здобули  впевнену перемогу у турнірі випередивши команди з Дрогобича та Самбора у боротьбі за призові місця.

Всі  призери турніру отримали кубки та медалі, також спортивними  статуетками нагороджені кращі гравці у кожній команді, якими  у команді Мостиської ДЮСШ стали Федина  Анастасія та Сурм’як Ольга.

Напишіть відгук