Золоті нагороди з Польщі

19 червня у м. Хурко (Польща) відбувся Міжнародний турнір з футболу. Турнір відбувся серед 5 команд, зокрема KS KOLEJAZ HURKO, MKS POLONIA PRZEMYSL, BIALY ORZEL  LANOWICE, OLIMP  STUBNO та Мостиська ДЮСШ  2000 р.н. під керівництвом  Євгена Склярова. Турнір відбувся по круговій системі кожен з кожним. У першій грі мостичани  перемогли однолітків з Полонії 2-0, далі була нічия з Лановіцами 1-1, перемога 3-0 над Стубном, у останній грі з Хурком вирішувалась доля 1-3 місця змагань. У разі перемоги команди з Хурка вони ставали переможцями, мостичани посувались на друге, у разі нічиєї мостичани перші – Хурко друге, у разі перемоги мостиських футболістів Хурко опускалось на третє місце пропускаючи вперед хлопців з Полонії. Гра закінчувалась з нічийним рахунком, який задовольняв обидві команди, але фол в штрафному майданчику над Назаром Котом на останній хвилині і пенальті у ворота Хурка, реалізований самим потерпілим, вивів команду Мостиської ДЮСШ на певне перше місце, друге у Полонії, третє посіла команда з Хурка.

Це був останній турнір у цьому навчальному році і приємно що рік закінчився перемогою. Підводячи підсумки року хочеться відзначити потужну ходу команди 2000 р.н., яка у сезоні 2015-2016 року перемагала  у Всеукраїнських турнірах з футболу, які відбувались у Ковелі (Волинська обл.), м. Нетішині (Хмельницька обл.), де здобувала перемоги над  командами, які змагаються у першій та вищій лізі Чемпіонату України у своїх вікових категоріях, другий раз виграли Чемпіонат Львівської області серед учнів 2000 р.н. та стали переможцями  у двох Міжнародних турнірах у Польщі, і побажаємо  їм добре відпочивши за період літніх канікул порадувати нас перемогами у новому навчальному році.