KOVEL CUP TIME-2022

Масу позитивних емоцій учні Мостиської ДЮСШ привезли з трьохденного турніру з міні-футболу, який відбувся в Ковелі ( Волинської області) 22-24 січня. Вихованці Євгена Склярова змагались у Всеукраїнському турнірі з міні-футболу,  де участь прийняли 16 команд з шести областей України!   Кожна гра вимагала максимальної концентрації та самовіддачі, тому що всі суперники були рівні. Здобувши перемогу у своїй групі наші футболісти вийшли у фінальну частину турніру. В емоційному  напруженому півфіналі проти команди ” Вараш ” Рівненської області, яка стала у підсумку чемпіоном,  юні мостичани поступились з мінімальним рахунком 3-2, і продовжили боротьбу за 3-4 місце змагань проти команди ДЮСШ-2 з Луцька. Показавши хороший технічний футбол, самовіддану бороьбу у кожному ігровому моменті, команда Мостиської ДЮСШ поступилась з мінімальним рахунком 4-3, і посіла 4 сходинку Всеукраїнського турніру з міні-футболу.

Кращим гравцем команди визнано Рака Дениса, кращим захисником турніру став Правдюк Юрій.      В чудово організованому турнірі були проведені футбольні конкурси для дітей, тренерів та батьків і приємно, що переможцем конкурсу серед батьків став Рак Андрій, який також отримав пам’ятну статуетку від організаторів.   Юні футболісти привезли з Ковеля, крім маси нагород, які отримали від організаторів, неоціненний досвід виступів на такому високому рівні, що неодмінно принесе результат в майбутньому.

Подяка для Андрія Рака, який організував транспорт для виїзду команди на турнір , та всім батькам які долучилися до організації виїзду.