МОСТИСЬКІ БОКСЕРИ ВИБОРОЛИ ЗОЛОТО У КИЄВІ

16 – 18  листопада 2018 у  м. Київ проходив Міжнародний турнір з боксу за підтримки чеченської діаспори. Поєдинки проходили в декількох вагових та вікових  категоріях за всеукраїнськими правилами AIBA. На ринзі зустрілися 250 юних боксерів, що представляли  спортивні організації Києва та різних областей України.

Мостиську спортивну школу  представляли вихованці тренера Романа Голубінки: Паславський Павло, Писко Юрій, Мельник Сергій, Джала Денис, Оліярник Віталій. У підсумку всі наші спортсмени незалежно від віку показали видовищний бокс, доклавши максимум зусиль для досягнення поставленої мети.

Писко Юрій та Паславський Павло посіли  треті місця, Джала Денис та Мельник Сергій здобули срібло турніру, а Оліярник Віталій здобув перемоги у всіх двобоях і виборов золоту медаль та кубок  Міжнародного турніру.

Боксерів-переможців нагороджував  пам’ятними медалями, дипломами, призовими кубками та грошовим заохоченням чемпіон світу з професійного боксу  Хасан Байсангуров,  який  привітав усіх юних спортсменів і закликав їх не боятися ставити перед собою найсміливіші цілі, долати труднощі й перемагати.