ПРИСМАК СРІБНИХ НАГОРОД

У м. Трускавець в жовтні  відбувся чемпіонат Львівської області  серед спортивних шкіл з волейболу, у якому прийняла участь команда дівчат  Мостиської ДЮСШ    2001 – 2002 р.н. під керівництвом Петра Нестора. Незважаючи на фінансові труднощі в м. Трускавець приїхало перевірити свої вміння аж 13 команд. Команди були розподілені на три групи, переможці яких визначали остаточний розподіл місць в чемпіонаті.

Виступ наших дівчат став найбільшою несподіванкою чемпіонату. Юні волейболістки Мостиської  ДЮСШ сенсаційно здобули три перемоги у своїй групі  над командами ДЮСШ  м. Стрий  2:0, командою Стрийського  р-ну 2:1, та  командою господарів – ДЮСШ м. Трускавця  2:0,чим забезпечили собі перше місце в групі. У іграх за 1-3 місце мостичанки зустрілись з командами – переможцями інших груп, а саме  з однолітками з Старого Самбора та Нового Роздолу. Здобувши впевнену перемогу у півфінальній грі з ДЮСШ Старого Самбора, наші юні волейболістки поступились у фіналі ДЮСШ Нового Роздолу і отримали срібні нагороди Чемпіонату Львівської області з волейболу.

Команда  стала срібним призером у складі: Чернейкіна А, Пісоцька А, Склярова Л, Кульматицька Ю, Ковалик В, Кондратьєва В, Мельник С, Гнат І, Щепаняк М, Матуш І, Горінецька Ю, Пенцак О.    Наступним випробуванням для волейболісток Мостиської ДЮСШ стане Чемпіонат Львівської області у листопаді для дівчат 2002 – 2003 р.н., який також відбудеться у м. Трускавець та Міжнародний турнір з волейболу який відбудеться у Перемишлі (Польща).

Відзначимо що досягнути цього результату відділенню волейболу вдалось завдяки плідній праці тренера Петра Нестора,  та спільно з батьками та дирекцією ДЮСШ  побажати дівчатам у наступних змаганнях сягнути по золоті медалі чемпіонату області з волейболу.