ФЕСТИВАЛЬ СПОРТУ У МОСТИСЬКАХ

З нагоди святкування Дня Захисту Дитини дирекція Мостиської ДЮСШ разом з тренерами відділень футболу та волейболу 3 червня. організували та провели спортивне свято для дітей, як учнів ДЮСШ так і просто для дітей, бажаючих прийняти участь у змаганнях, щоб випробувати свої сили.

На майданчику з штучним покриттям стадіону “Карпати” зібралось 6 команд дітей 2004-2005 р.н. Сергій Петришин, як головний суддя, розділив жеребкуванням команди на групи: Група А: ДЮСШ -1, Мостиська ЗЗСО № 1, ЗОШ Стрілецьке. Група Б: ДЮСШ – 2, ЗОШ Баличі, ЗОШ Буців. Команди Стрілецького та Балич у своїх групах посіли останні місця і вибули з розіграшу. У серії пенальті команда Буцова виборола собі путівку у фінал у двобої з ДЮСШ -1, де їхнім суперником стала команда ДЮСШ – 2, яка  перемогла Мостиську ЗЗСО з рахунком 5-4. У матчі за 3-4 місця ДЮСШ-1 здобула перемогу над Мостиською ЗЗСО № 1 з рахунком  3-1 і вибороли бронзові медалі, а у фіналі команда ДЮСШ -2 не залишила шансів команді з Буцова перемагаючи 5-2, що дозволило їм посісти I місце і сягнути по золото турніру з міні – футболу.

Нагородження проводив директор Мостиської ДЮСШ Євген Скляров, який вручив трьом командам – призерам медалі та кубки, та нагородив кращих гравців спортивними статуетками: Бомбардир – Гателяк Сергій, Воротар – Бонк Денис, Гравець – Цар Ярема.

У спортивному залі  Мостиської ЗЗСО № 1 відбулись “Веселі старти” – спортивне свято для дівчат 2007-2008 р.н. учениць відділення волейболу (тренер Петро Нестор). Дівчата змагались у таких дисциплінах , як жонглювання м’ячем, стрибки на скакалці на час, стрибки у довжину з місця, передачі двома руками зверху і знизу, та при закінченні змагань відбулась товариська волейбольна  гра  між вихованками П. Нестора та запрошеною командою з Солонки, яка закінчилась з мінімальною перемогою гостей. На урочистому нагородженні, крім кубка переможцям  гри, директор ДЮСШ вручив 30 медалей за 1, 2, 3 місця здобуті у різних дисциплінах.

На спортивному майданчику Мостиської ЗЗСО № 1 тим часом відбувались змагання з пляжного волейболу, у якому участь прийняли 8 команд. Дівчата 2002 р.н. і молодші розігрували між собою  нагороди турніру. За бронзу змагались пари Гнат Ірина та Макаренко Дарина з Сайко Софією та Жмут Наталею, які і стали переможцями двобою, а у фіналі Кадикало Валерія з Рачинською Софією з Судової Вишні програли підопічним тренера Мостиської ДЮСШ Наталії Рожак у складі Сурм’як Ольга та Попович Юлія. Євген Скляров , крім грамот всім учасникам турніру, вручив медалі та кубки призерам та переможцям змагань з пляжного волейболу.