СВЯТО НЕЗАЛЕЖНОСТІ З ДРУЗЯМИ

Під час святкування Дня Незалежності нашої країни і Дня Прапора по всій країні проходили  урочистості та  різноманітні культурно – спортивні заходи. Найбільше в даний час чого хочуть наші люди, так це миру та стабільності. Тому питання   про  виховання  в підростаючого покоління відчуття патріотизму, любові і гордості за Україну повинно виходити на перший план.

З нагоди святкування Дня Незалежності України  24 серпня в  Мостиськах  відбувся Міжнародний турнір з волейболу серед дівчат 1999-2000 р.н.  з участю команд м. Прешів (Словакія),UKS – 15  м. Перемишль ( Польша), “Автомобіліст” м. Львів, команда ДЮСШ Стрийського району та дві команди Мостиської  ДЮСШ.

Команда із Словакії приїхала на день скоріше і завдяки спонсорам їм була організована поїздка у м. Львів, де вони ознайомились з цим красивим і затишним містом, з давніми українськими традиціями, побували на Високому замку. Гості були у захваті від цієї невеличкої екскурсії під час якої уявлення про нашу країну і спогади про їхню поїздку в Україну збережуться надовго у їхній пам’яті.

А вже на другій день розпочався  волейбольний турнір. На відкритті турніру від імені колективу ДЮСШ учасниць турніру  з Днем Незалежності та участю в турнірі  привітала В. Склярова. До учасників змагань з привітальним словом звернулась  директор заводу «Промінь»  і головний спонсор турніру  О. Мартин, яка побажала успіху командам і хорошого настрою під час перебування на Мостищині, а також вітав учасників  голова ФСТ «Колос» Р. Надибський.

Команди були розділені на дві групи і переможці у своїх групах стали команда Мостиської ДЮСШ і команда UKS -15 м. Перемишль (Польша), які і зустрілися у стиковій грі за 1-е місце. Для визначення переможця треба було грати третю партію, в якій більш досвідчена команда із Польщі  здобула перемогу  і  виграла турнір. Юні мостичанки заслужено посіли 2-е місце, показавши змістовну гру, яка сподобалася вболівальникам. Срібними призерами стали: Дацьо В., Мартин З., Литвин Р., Пісоцька А., Ходачек Ю., Чеперга А., Дзюбинська О., та Пелех К.

Решта стикових ігор проходила також у цікавій і безкомпромісній грі . В результаті ігор місця розприділилися: 3-е місце посіла  команда «Автомобіліст» м. Львів, 4-е місце –команда Стрийського району, 5-е місце – гості з Словакії м. Прешів і наша наймолодша команда   (ДЮСШ-2) посіла 6-е місце.

Нагородити учасників і призерів змагань прийшов в.о. голови Мостиської районної ради та один із спонсорів В.Горбацьо, який  вручив нагороди волейболісткам і побажав їм подальших спортивних успіхів і досягнень. Кращими гравцями турніру стали мостичанки Дацьо Вікторія і Кондратьєва Вікторія. Гості змагань і учасники вдячні спонсорам, які прийняли участь в організації турніру і надали приміщення для розміщення команди зі Словакії. Приємно відзначити, що вже не вперше до цих змагань долучилася фірма «Здоблев», яка приготувала спортсменкам солодощі своєї фірми. Турнір пройшов на високому організаційному рівні залишивши у наших гостей якнайкращі враження про Україну.

Напишіть відгук